Інтернет-магазин з продажу тенісних столів і товарів для настільного тенісу

Який тенісний стіл купити в інтернет-магазині?

Настільний теніс є одним з найпопулярніших видів спорту. Воно й не дивно, адже для гри необхідно: тенісний стіл, ракетки, м'ячик і трохи вільного простору.

Наш інтернет-магазин тенісних столів пропонує Вашій увазі широкий асортимент товарів для настільного тенісу. Ви можете вибрати ракетку для настільного тенісу, як для початківців, так і для просунутих гравців. Для гри в пінг понг обов'язково знадобиться тенісний м'яч. Є недорогі тренувальні тенісні м'ячі і м'ячі високої якості для змагань. Всі товари на нашому сайті оригінальні і мають гарантію до 24міс.


Особливо уважно варто підійти до вибору тенісного столу.

Існує досить широкий асортимент столів для гри в настільний теніс. Стандартний розмір столу: довжина 2740 мм, ширина: 1525 мм, висота 760 мм.

Тенісні столи для приміщень і вулиці.

Столи для гри в пінг понг поділяють на дві категорії:

1. Для використання на вулиці.

2. Для використання в закритих приміщеннях.

Всепогодні тенісні столи виготовляються з матеріалів, які не реагують на зміну температури і вологості. Найбільш популярними з них є композит меламіну. Випускаються також вологостійкі столи зі стільницею з вологостійкої фанери, склеєної формальдегідів клеями.

Тенісні столи для вулиці відносяться до аматорським.

Столи для приміщень бувають аматорські і професійні. Для стільниці використовується спеціально оброблена древесностружечная плита (ДСП). Товщина її у аматорських від 4 мм до 16 мм, а вага - 45-70 кг. Аматорські столи можуть бути оснащені металевим профілем по периметру, а для зручності транспортування вони можуть оснащуватися коліщатками.

Тенісні столи професійного класу відрізняються від інших відповідністю вимогам ITTF (федерації настільного тенісу). Вони оснащені стільницею товщиною 25, 28 і 30 мм, і вага - від 100 до 200 кг. Поверхня її може бути тільки матовою, колір - зелений або синій. Всі професійні столи оснащені металевим профілем по периметру і мають відмінну жорсткість. Транспортувальні колеса оснащені фіксаторами, а ніжки повинні мати регулювання висоти. Професійні столи використовують для проведення змагань з настільного тенісу та тренувань.

Якщо Вам важко визначитися з вибором, телефонуйте, і співробітники нашого інтернет-магазину тенісних столів з радістю допоможуть Вам. Доставка товарів для настільного тенісу здійснюється в усі міста і села України безкоштовно і без передоплати. Ви оплачуєте товар тільки після отримання.

Рекомендовані

хіт продажів
безкоштовна доставка

Тенісний стіл Gsi Sport Athletic Light Blue

Тенісний стіл для приміщень. Як матеріал для ігров..

4 830грн.

хіт продажів
безкоштовна доставка

Тенісний стіл Gsi Sport Compact Premium

Тенісний стіл для закритих приміщень. Як матеріал ..

6 810грн.

безкоштовна доставка
new

Тенісний стіл FENIX Basic M16

Тенісний стіл для приміщень «Фенікс» Basic M16, мо..

5 700грн.

безкоштовна доставка

Тенісний стіл Donic Indoor Roller 400

Стіл для настільного тенісу Donic Indoor Roller 40..

8 950грн.