Правила сайту

20 вересня 2016

Загальні умови

До перегляду сайту ознайомтеся з Правилами користування сайтом tennisstol.com.ua (далі Сайт). Якщо ви не згодні з Правилами, не використовуйте Сайт tennisstol.com.ua. Адміністрація Сайту залишає за собою право змінювати Правила Сайту без попереднього повідомлення.


Використання сайту

tennisstol.com.ua надає вам доступ до матеріалів Сайту. Вміст Сайту захищається Законом. Адміністрація Сайту не несе відповідальність за вміст зовнішніх ресурсів, посилання на які розміщені на Сайті. Ви можете завантажувати матеріали Сайту для особистого некомерційного використання. Вносити зміни, поширювати їх або торгувати ними без нашого письмової згоди не можна.


Реєстрація

Реєструючись на Сайті, ви надаєте про себе правдиві особисті дані, адміністрація сайту зобов'язується дотримуватися законодавства України про персональні дані. Адміністрація Сайту може використовувати ці дані в маркетингових цілях.


Розміщення відгуків про роботу магазину, коментарів

Розміщуючи матеріали і / або відгуки на сайті, користувач несе відповідальність за зміст таких матеріалів, їх відповідність законодавству, визнаним моральним і етичним нормам.

Адміністрація Сайту залишає за собою право публікувати залишені матеріали на свій розсуд, без повідомлення автора.


Відмова від відповідальності

Надаючи інформацію про сервіси та товари, Адміністрація Сайту не несе відповідальності в разі, якщо наповнення сервісів і конфігурації продуктів, представлених на сайті, змінені виробником без попереднього повідомлення.

Адміністрація Сайту не несе відповідальність за правильність зазначених на Сайті характеристик, а також за можливі помилки різного характеру. Зображення продуктів на Сайті можуть відрізнятися від фактичного вигляду товарів. Адміністрація залишає за собою право вносити зміни в матеріали сайту (послуги, продукти, ціни), оновлювати їх на свій розсуд. Адміністрація сайту не несе відповідальності і не має зобов'язань перед користувачами в зв'язку з будь-якими можливими або виникли втратами або збитками, пов'язаними з будь-яким вмістом Сайту. Представлені на Сайті продукти можуть бути доступні не у всіх точках роздрібної торгівлі, ціна їх реалізації може відрізнятись від вказаної на сайті.