+

Тенісні столи для вулиці

Тенісні столи для вулиці
На нашому сайті Ви можете ви можете купити тенісний стіл для використання на вулиці . Ми його безкоштовно доставимо в будь-яку точку України без передоплати . Все дуже просто! Якщо Вам важко визначитися з вибором , телефонуйте і ми з задоволенням Вас проконсультуємо і допоможемо вибрати всепогодний тенісний стіл . Стіл для пінг понгу можна оплатити готівкою і за безготівковим розрахунком.


Тенісний стіл Sponeta S1-72е

  Опис Ідеальна модель всепогодного т..

12 400грн. 14 616грн.

Тенісний стіл Cornilleau Sport 100S Crossover outdoor

Стіл для настільного тенісу Cornilleau Sport 100S ..

17 680грн.

Тенісний стіл Donic Outdoor Roller 1000

Стіл для настільного тенісу Donic Outdoor Roller 1..

16 736грн. 20 920грн.

Тенісний стіл Donic Outdoor Roller Fun blue

Стіл для настільного тенісу Donic Outdoor Fun blue..

11 904грн. 14 600грн.

Тенісний стіл Sponeta S1-12e

Всепогодний тенісний стіл. Як матеріал для ігрової..

13 512грн.

Тенісний стіл Sponeta S4-72 e

Тенісний стіл Sponeta S4-72 e Відмінний тенісний с..

15 500грн. 19 892грн.

Тенісний стіл Cornilleau Sport 150S Crossover outdoor

Стіл для настільного тенісу Cornilleau Sport 150S&..

19 800грн.

Тенісний стіл Cornilleau Sport 250S Crossover outdoor

Стіл для настільного тенісу Cornilleau Sport 250S ..

24 100грн.

Тенісний стіл Cornilleau Sport 300S Crossover outdoor

Стіл для настільного тенісу Cornilleau Sport 300S ..

26 570грн.

Показано 1 по 9 з 28 (Всього сторінок 4)

Гра в настільний теніс - хороший спосіброзвитку реакції, координації рухів, зміцнення серцевої і дихальної систем.Якщо ж тренування відбуваються на відкритому повітрі - користь від них зростаєв рази. Щоб коханому спортивному заняття не змогли перешкодити погодні умови,варто купити тенісний стіл для вулиці.

 

Чим відрізняються тенісні столи для вулицівід моделей для приміщень?

Використання спортивного інвентарю ввуличних умовах висуває підвищені вимоги до його якості. Тенісні столи длявулиці повинні бути стійкими до

  • температурних перепадів,
  • вологи,
  • ультрафіолету,
  • механічних пошкоджень.

Необхідними якостями всепогодні столинаділені завдяки спеціальному фінішного покриття з меламіну смоли. Спеціальнийполімер розчиняється в воді, що забезпечує захист вироби від вогкості. Крімтого меламін здатний протистояти впливу яскравих сонячних променів, що оберігаєповерхню конструкції від вигорання.

Досвідчені гравці можуть також купититенісний стіл для вулиці, стільниця якого виготовлена ​​з алюмінієвого сплаву. Такі моделі мають достатню твердість для забезпечення гарного відскоку, що так важливо для професійних тренувань.

 

Всепогодний стіл для пінг-понгу. Якийвибрати?

Серед пропозицій інтернет-магазинубагато конструкцій зі складним механізмом. Завдяки цьому тенісні столи длявулиці не вимагають багато простору для зберігання, а також зручні втранспортуванні. Для зберігання інвентарю як в розкладеному, так і вдемонтованому вигляді можна придбати спеціальний чохол.

Більшість моделей столів для гри внастільний теніс оснащені роликами або колесами для швидкого і легкогопереміщення вироби в потрібне місце. Додатковим бонусом для покупців деякихвиробів є вмонтована в конструкцію нейлонова сітка, спеціальні тримачі дляракеток, зберігачі для м'ячів.

Зручний функціонал сайту допомагає підібрати оптимальнумодель спортивного обладнання відповідно до індивідуальних вимог. На виникліпитання завжди готові відповісти кваліфіковані консультанти.